Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Плевен, Идеален център
292 000 €
571 102.36 лв.

(2 655 €, 5 192.73 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:12 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 47 пъти.
Площ:
110 m2
Етаж:
4-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2020 г.

Описание на имота:

''Адрес''недвижими имоти предлага тристаен апартамент в Идеалния център на гр.Плевен. Жилището има следното разпределени: кухня с всекидневна, две спални, санитарен възел и две тераси. Конструкция-тухла, ново строителство. Разположен е на ет. 4 от общо-6
Особености
Тухла
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Плевен, Идеален център
Обява: 1c177858073743066

292 000 €
571 102.36 лв.
История на цената
(2 655 €, 5 192.73 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Плевен, Идеален център